خبرخوان جام نیوز
|
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ السبت ١١ رمضان ١٤٣٩ Saturday, May 26, 2018
خرمشهر، مقاومت یا مذاکره؟!
مذاکره آن هم با کسانی که بارها و بارها ثابت کرده اند که از اساس با جمهوری اسلامی دشمنی داشته و دارند. به رغم مخالفت ها اما مذاکرات پی گیری شد تا آنجا که جمهوری اسلامی هر چه داشت و نداشت در منظر و دید جهانیان گذاشت؛ اسمش شد بیانیه سعد آباد اما حاصلش هیچ نشانی از سعادت و آبادنی برای این مرز و بوم نداشت.
۱۳۹۷/۰۳/۳ - ۱۵:۳۷
اصلاح‌طلبان پس از امضای قرارداد توتال با ایران چه گفتند؟!
روزنامه های زنجیره ای اصلاح طلب پس از حضور شرکت فرانسوی توتال با تیترهای متملقانه به استقبال این قرارداد رفتند تا یاد و خاطره تیترهای متملقانه آنان پس از امضای برجام زنده شود.
۱۳۹۷/۰۳/۱ - ۱۶:۴۳
بلومبرگ؛
تلاش عربستان و اسرائیل برای اجرای طرح دوم علیه ایران
طرح اول، توافق هسته ای بود که به پایان رسید و اکنون کشورهای کلیدی حاشیه خلیج [فارس] از آمریکا می خواهند فشار بر ایران را افزاش دهد.
۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۶:۴۳
سناریوی جدید غرب علیه ایران؛
رسوخ شبکه عنکبوتی بی بی سی در رسانه های فارسی زبان معاند
بی بی سی فارسی چند سالی است که خط خبری خود را نه معارضه مستقیم با نظام جمهوری اسلامی بلکه سیاه نمایی و گزارش های یک جانبه و غلط از داخل کشور قرار داده تا به این وسیله بتواند مردم ایران را علیه حکومت بشوراند؛ شبکه ای که در تمامی حوزه های رسانه فعالیت گسترده دارد. شرکتی که تحت یک منشور سلطنتی تشکیل شده و از طریق فرمان سلطنتی در هر دوره ده ساله، نحوه اداره آن مشخص می شود.
۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۷:۲۰
تنها "یک" سال پس از انتخابات ریاست‌جمهوری:
اصلاح‌طلبان به دولت روحانی لقب «بی‌تدبیر» دادند/ تناقض؛ خصلت جدایی‌ناپذیر اصلاح‌طلبان +عکس
روزنامه اصلاح طلب جهان صنعت هم که سال گذشته به شدت از حسن روحانی حمایت نمود و اعتدال را سازنده می دانست امروز به مناسبت وضعیت نامناسب اقتصادی کشور تیتر زد: "رکود تولید در دولت بی تدبیر".
۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۶:۵۶
سواستفاده اصلاح طلبان از فوت گوینده سیما!
قاسم افشار درگذشت، خبری که برخلاف چند سال اخیر این بار دیگر شایعه نبود؛ گوینده قهار خبر در صدا وسیما این بار خود خبر صدا و سیما بود.
۱۳۹۷/۰۲/۲۸ - ۰۱:۰۹
بازهم «تکرار» اصلاح طلبان
بعد از خروج آمریکا از برجام و تصمیم دولت برای ادامه توافق با اروپاییان، همان تیترها و صحبت های سه سال پیش باز هم به گوش می رسد.
۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۵:۴۲
یادداشت وارده؛
هنگام حمله سگ چه کنیم؟
ایران هیچگاه خواهان شروع جنگ نبوده است، اما اگر قرار باشد جنگی شروع شود این جمهوری اسلامی ایران است که فاتحانه به آن پایان خواهد داد. هشت سال جنگ تحمیلی، جنگ 33 روزه لبنان، مقاومت 22 روزه غزه و... همه و همه نشان از اقتدار جمهوری اسلامی ایران دارد.
۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۸:۰۴
از امضای کری تا تضمین موگرینی
هر آن چه مخالفان برجام راجع به آن نگران بودند اتفاق افتاد؛ اما باور اینکه راه را اشتباه رفته اند سخت بود و پر هزینه، در نتیجه تمام هم و غمشان شد توجیه و تفسیر که روح و جسم برجام از هم جداست و تا کنون نقض فاحشی صورت نگرفته است.
۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۸:۱۹
آزموده را آزمودن خطاست!
دکتر حسن روحانی سال 92 در جریان مناظرات انتخاباتی مدعی شد که مذاکره با آمریکا راحت تر از اروپا است؛ چرا که او معتقد بود اروپایی ها کدخدا دارند و در هر مسئله ای باید از او اجازه بگیرند پس اگر ما مستقیما سراغ مذاکره با خود کدخدا برویم راحت تر نتیجه خواهیم گرفت.
۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۷:۵۰
هجمه منافقین به رسانه‌های ایرانی/ به خواست مردم احترام بگذارید!
سایت گروهک منافقین با انتشار یادداشتی، به تخریب رسانه های ایرانی پرداخته و به آن ها پیشنهاد داده، به خواست مردم احترام بگذارند!
۱۳۹۷/۰۲/۱۹ - ۱۷:۲۳
نفوذ گروهک منافقین در آمریکا/ چرا ترامپ به تروریست‌ها تمایل دارد؟
سال گذشته میلادی، مقام‌های پیشین آمریکا، خواستار همکاری ترامپ با منافقین شدند... گذشت زمان نشان داد که دونالد ترامپ نیز بی‎تمایل به همکاری با تروریست‌ها نیست.
۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۱۶:۰۴
وضعیت توافق هسته‎ای در نگاه رسانه‌های جهان؛
ورود به سرزمین ناشناخته با خروج از برجام/ ترامپ درحال تکرار اشتباه بوش است
احتمال عملی شدن تهدید ترامپ درباره برجام و پیامدهای ناشی از آن، محور گزارش ها و تحلیل های بسیاری از رسانه های جهان قرار گرفته است.
۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۵:۴۱
واکنش های بین المللی به شوی تبلیغاتی نخست وزیر رژیم صهیونیستی؛
از صهیونیست ها تا کارشناسان غربی، سخنان نتانیاهو را جدی نگرفتند!
اظهارات نتانیاهو که بی شباهت به شوی وی در سال 2015 در سازمان ملل نبود آنقدر به دور از واقعیت و احمقانه ترتیب داده شده بود که حتی صدای رسانه های غربی و اسرائیلی را هم در آورد.
۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۵:۵۲
غربی‌ها احساس خطر کردند؛
پای «عفو بین‌الملل» به ماجرای تلگرام باز شد/ درخواست کمک از آمازون و گوگل
عفو بین الملل، دست به دامان کمپانی های "آمازون"، "گوگل"، "مایکروسافت" و "اپل" شده تا به کمک تلگرام بیایند و مدعی شده این اقدامات در راستای حمایت از حقوق بشر می باشد.
۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۵:۳۸
آخرین خبر
Top