خبرخوان جام نیوز
|
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ الثلاثاء ٤ ذو القعدة ١٤٣٩ Tuesday, July 17, 2018
آغاز دوره جدید ریاست جمهوری اردوغان با اختیارات جدید
رجب طیب اردوغان در پارلمان برای آغاز دورۀ پنج سالۀ جدیدی در مقام رئیس جمهور ترکیه سوگند یاد کرد.
۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۲۰:۲۳
عملیات روانی با دلارهای باطله!
امروزه عملیات روانی با تکیه بر ابزارهای نوین ارتباطاتی به یکی از مؤلفه های نفوذ تبدیل شده است و از آنجا که جمهوری اسلامی ایران سیاستی مبتنی بر ارزشهای اسلامی و انقلابی در پیش گرفته است، همواره آماج عملیات روانی دشمنان قرار داشته است.
۱۳۹۷/۰۴/۱۸ - ۰۰:۲۰
منافقین؛ معشوقه های مغضوب غرب
سردرگمی غربی ها برای انتخاب سرکرده اپوزیسیون برانداز، به جنگی میان سلطنت طلب ها و منافقین تبدیل شده است.
۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۲۰:۰۷
تروریست هایی که رسانه های حامی داعش هم جرات حمایت از آنها را ندارند +عکس
در حالی که بی بی سی در راستای پروژه براندازی در ایران، در حمایت از علنی گروه های تروریستی کم نگذاشته اما هنوز جرات نکرده از منافقین حمایت علنی داشته باشد.
۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۸:۰۰
کمک انگلیس و آمریکا به اسرائیل برای کمرنگ کردن دستاورد اطلاعاتی ایران
در حالی که اعلام خبر بازداشت وزیر اسرائیلی به اتهام جاسوسی برای ایران، شکستی بزرگ برای رژیم صهیونیستی بود، رسانه های غربی تلاش کردند تا این شکست را کمرنگ کنند.
۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۹:۱۳
تناقض‌گویی بی بی سی در ماجرای عضو ایرانی داعش +فیلم
گرچه شبکه بی بی سی فارسی همواره مدعی بی طرفی و اطلاع رسانی شفاف بوده اما بارها ثابت کرده است برای مقابله با ایران از هیچ اقدامی فروگذار نیست تا جایی که حتی از حمایت از تروریست هایی همچون داعش هم ابایی ندارد.
۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۹:۲۷
برگی از دفتر رسانه‌های اپوزیسیون؛
تحریف ناشیانه اخبار «تسنیم، کیهان، جام نیوز، ایسنا و ...» در سایت منافقین
انتشار اخبار جعلی، بارها و بارها در دستور کار رسانه های ضدانقلاب قرار گرفته اما این ابتکار سایت منافقین در نوع خود بی سابقه است.
۱۳۹۷/۰۳/۸ - ۱۶:۵۴
طناب پوسیده غرب
در سال 2001 بوش پسر "چهارچوب مورد توافق" را اشتباه دولت کلینتون خواند و با متهم کردن کره شمالی به غی سازی، از تامین بودجه برای اجرای تعهدات مورد توافق اجتناب کرد. کره شمالی هم با خروج از ان پی تی و اخراج بازرسان آژآنس بین المللی انرژی اتمی، فعالیت های هسته ای خود را از سر گرفت.
۱۳۹۷/۰۳/۵ - ۱۹:۰۸
خرمشهر، مقاومت یا مذاکره؟!
مذاکره آن هم با کسانی که بارها و بارها ثابت کرده اند که از اساس با جمهوری اسلامی دشمنی داشته و دارند. به رغم مخالفت ها اما مذاکرات پی گیری شد تا آنجا که جمهوری اسلامی هر چه داشت و نداشت در منظر و دید جهانیان گذاشت؛ اسمش شد بیانیه سعد آباد اما حاصلش هیچ نشانی از سعادت و آبادنی برای این مرز و بوم نداشت.
۱۳۹۷/۰۳/۳ - ۱۵:۳۷
اصلاح‌طلبان پس از امضای قرارداد توتال با ایران چه گفتند؟!
روزنامه های زنجیره ای اصلاح طلب پس از حضور شرکت فرانسوی توتال با تیترهای متملقانه به استقبال این قرارداد رفتند تا یاد و خاطره تیترهای متملقانه آنان پس از امضای برجام زنده شود.
۱۳۹۷/۰۳/۱ - ۱۶:۴۳
بلومبرگ؛
تلاش عربستان و اسرائیل برای اجرای طرح دوم علیه ایران
طرح اول، توافق هسته ای بود که به پایان رسید و اکنون کشورهای کلیدی حاشیه خلیج [فارس] از آمریکا می خواهند فشار بر ایران را افزاش دهد.
۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۶:۴۳
سناریوی جدید غرب علیه ایران؛
رسوخ شبکه عنکبوتی بی بی سی در رسانه های فارسی زبان معاند
بی بی سی فارسی چند سالی است که خط خبری خود را نه معارضه مستقیم با نظام جمهوری اسلامی بلکه سیاه نمایی و گزارش های یک جانبه و غلط از داخل کشور قرار داده تا به این وسیله بتواند مردم ایران را علیه حکومت بشوراند؛ شبکه ای که در تمامی حوزه های رسانه فعالیت گسترده دارد. شرکتی که تحت یک منشور سلطنتی تشکیل شده و از طریق فرمان سلطنتی در هر دوره ده ساله، نحوه اداره آن مشخص می شود.
۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۷:۲۰
تنها "یک" سال پس از انتخابات ریاست‌جمهوری:
اصلاح‌طلبان به دولت روحانی لقب «بی‌تدبیر» دادند/ تناقض؛ خصلت جدایی‌ناپذیر اصلاح‌طلبان +عکس
روزنامه اصلاح طلب جهان صنعت هم که سال گذشته به شدت از حسن روحانی حمایت نمود و اعتدال را سازنده می دانست امروز به مناسبت وضعیت نامناسب اقتصادی کشور تیتر زد: "رکود تولید در دولت بی تدبیر".
۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۶:۵۶
سواستفاده اصلاح طلبان از فوت گوینده سیما!
قاسم افشار درگذشت، خبری که برخلاف چند سال اخیر این بار دیگر شایعه نبود؛ گوینده قهار خبر در صدا وسیما این بار خود خبر صدا و سیما بود.
۱۳۹۷/۰۲/۲۸ - ۰۱:۰۹
بازهم «تکرار» اصلاح طلبان
بعد از خروج آمریکا از برجام و تصمیم دولت برای ادامه توافق با اروپاییان، همان تیترها و صحبت های سه سال پیش باز هم به گوش می رسد.
۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۵:۴۲
آخرین خبر
Top