خبرخوان جام نیوز
|
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷ الاثنين ٣ ذو القعدة ١٤٣٩ Monday, July 16, 2018
نشریه آمریکایی عنوان کرد؛
جنگ با ایران احمقانه است/ مانع از لفاظی های ترامپ شوید
«اکنون نباید وارد همان مسیر احمقانه ای شد که 15 سال پیش آمریکا پا به آن گذاشت...»
۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۴:۵۷
تاکید رهبر انقلاب بر توانایی‌های کشور برای عبور از مشکلات
رهبر معظم انقلاب اسلامی در نشستی که با رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت برگزار شد، با تأکید بر توانایی کشور برای عبور از مشکلات اقتصادی، شرایط و الزامات استمرار پیشرفت و حرکت پرشتاب به سمت اهداف را بیان کردند.
۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۷:۳۶
فیلم/ شعری که رهبر انقلاب را به گریه انداخت
رهبر معظم انقلاب از شعر شاعر جوان، محمدحسین ملکیان، منقلب شدند.
۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ۱۷:۱۲
حجت الاسلام صادقی؛
بستن تنگه هرمز تنها یکی از برنامه‌ها است
نماینده، ولی فقیه در سپاه گفت: سپاه اکنون در اوج آمادگی در عرصه‌های زمین، هوا و دریا قرار داشته و آمادگی داریم اگر کسی به تمامیت ارضی کشور متعرض شود، تمام موجودیت آن‌ها را به خطر بیندازیم.
۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۹:۰۴
دبکافایل؛
ایران اطلاعات مهمی از اسرائیل به دست آورده است
منابع امنیتی-اطلاعاتی رژیم صهیونیستی مدعی هستند ورود یک هواپیمای بدون سرنشین از سوریه به حریم هوایی جولان اشغالی، اتفاقی نبوده و دستاوردهای مهمی برای محور مقاومت داشته است.
۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ۱۶:۱۴
گاردین عنوان کرد؛
باید مقابل ترامپ بایستیم/ جنگ با ایران خطرناک است
آیا چشم انداز شروع جنگ با تهران بر اثر اقدامات ترامپ، برای کشورهای دموکراتیک غربی دلیل کافی نیست تا در مقابل ترامپ بایستند؟
۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۲۱:۴۸
آیا پوتین ایران را به ترامپ می فروشد؟
وزیر خارجه روسیه، ایران را یکی از قدرتهای اصلی در منطقه می داند و انتظار توقف همکاری با ایران در سوریه توسط روسیه را غیرواقعی می داند. به بیان دیگر، با توجه به شرایط سوریه و معادله های جغرافیای سیاسی آن، روسیه در شرایطی نیست که بتواند ایران را مجبور به خروج از سوریه کند....
۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۶:۵۶
مقام سابق آمریکایی؛
آمریکایی‌ها خواستند سقوط سوریه مقدمه سقوط ایران باشد
یک مقام سابق آمریکایی با بیان اینکه پول عربستان اکنون سیاست آمریکا در خاورمیانه را ترسیم می‌کند، گفت، آمریکایی‌ها خواستند سقوط سوریه مقدمه سقوط ایران باشد، اما رئیس جمهور سوریه پیروز شد و در قدرت باقی خواهد ماند.
۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۶:۵۳
برسد به دست مسیح علی نژاد
تو حتی یک عکس بی حجاب در ایران نداری که به معدود زنانی که تو را حامی و فرشته نجات خود می‌دانند، نشان دهی و بگویی من هم در ایران علیه «حجاب اجباری» ایستادم!
۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۵:۰۶
نقوی حسینی؛
ایران معطل انگلیس و آمریکا نمی‌ماند
حتی انگلیس و فرانسه هم جرات این را ندارند که به طور علنی بگویند ما با ایران مقابله نمی‌کنیم، ولی عملا اراده ای هم برای همکاری با ایران در آن‌ها دیده نمی‌شود که ما در اینجا به باید بگوییم ما منتظر آن‌ها نمی‌مانیم، زیرا دنیا فقط نظام سرمایه داری غرب نیست.
۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۵:۰۳
حرف آخر شورای نگهبان درباره لایحه جنجالی
سخنگوی شورای نگهبان گفت که این شورا اصلاح قانون مبارزه پولشویی که جزو مصوبات ۴ گانه موسوم به FATF است را مغایر قانون اساسی دانسته‌اند.
۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۹:۱۲
هشدار رهبر انقلاب به وزیر اطلاعات تائید شد
حجت الاسلام سید محمود علوی خبر هشدار رهبر انقلاب درباره اظهارات اخیرش را تائید کرد.
۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۸:۵۷
موضوع داغ رسانه‌های انگلیسی‌زبان درباره ایران
صفحه انگلیسی رادیو فردا نوشته ایران از خروج از سوریه خودداری می ورزد اما یدیعوت احرونوت به نقل از مقامات رسمی ایران گفته اگر بشار اسد از ما بخواهد، خاک سوریه را ترک خواهیم کرد.
۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۵:۴۶
واکنش توکلی به اظهارات جنجالی جهانگیری
آنچه که در شرایط فعلی کشور باعث می‌شود سیاستمدارنی که آلوده به رانت نشده‌اند، دور هم جمع شوند، مبارزه با فساد است. اکنون احزاب و گروه‌ها سر این توافق دارند که فساد دارد ریشه انقلاب را می‌سوزاند.»
۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ۱۶:۳۹
حمله آمدنیوز به مسیح علینژاد به خاطر دروغگویی! +عکس
کانال ضدانقلابی آمدنیوز که به دلیل انتشار اخبار دروغ و جعلی به فیک نیوز شهرت یافته است، در پستی از مسیح علینژاد به خاطر دروغگویی و انتشار اخبار جعلی انتقاد کرد.
۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ۱۵:۳۳
آخرین خبر
Top